28-5-2024 dinsdag 28 mei 2024

Leerlingen Stella Maris College bezoeken partnerschool in Düren

dinsdag 28 mei 2024

Ook dit schooljaar vond op Stella Maris College een uitwisseling plaats met hun partnerschool uit Düren. Een traditie die een lange geschiedenis kent.

Op 18 maart bezocht een groep leerlingen van Düren de school in Meerssen. Na de kennismaking en het volgen van lessen kregen de leerlingen een rondleiding door het dorp en een oud-leerling gaf een rondleiding in de basiliek van Meerssen. Aan het einde van de dag hadden de leerlingen wat vrije tijd om samen iets gezelligs te ondernemen. Afgelopen week bezochten de leerlingen van Stella Maris College de stad Düren. Onze leerlingen maakten kennis met het Duitse schoolsysteem, dat anders is dan het Nederlandse. Vervolgens kregen ze een rondleiding door het Prympark van Düren, waar duurzaam en sociaal wonen centraal staat. 's Middags werd in gemengde groepen de stad verkend. Een waardevolle uitwisseling waarin zowel leerlingen als collega's veel kennis hebben gedeeld.

Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs

uitstekend onderwijs

>23500

leerlingen

> 30

locaties

> 2900

medewerkers