11-4-2023 dinsdag 11 april 2023

Alle leerlingen technologieroute halen VCA-diploma

dinsdag 11 april 2023

De afgelopen periode zijn de derdejaarsleerlingen van de technologieroute bezig geweest met de lesstof VCA. Het VCA-certificaat is dé norm voor veilig werken. VCA staat voor VGM Checklist Aannemers. Veiligheid, gezondheid en milieu staan centraal bij dit vak.

Afsluitend aan de periode hebben alle leerlingen het VCA-examen afgelegd. Met heel veel enthousiasme en trots kan Raayland mededelen dat alle leerlingen hun examen heb gehaald! Veel technische bedrijven vragen tegenwoordig naar het VCA-diploma en met dit diploma op zak, hebben onze leerlingen een streepje voor.

Deze mijlpaal is gevierd met de overhandiging van het VCA-diploma en een stukje vlaai!

Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs

uitstekend onderwijs

>23500

leerlingen

> 30

locaties

> 2900

medewerkers