Vieren van de vrijheid op het Graaf Huyn College

8 september 2019

Op woensdag 18 september aanstaande is het precies 75 jaar geleden dat onze gemeente werd bevrijd.

Ook de leerlingen van het voortgezet onderwijs op het Graaf Huyn College in Geleen zullen deze dag niet ongemerkt aan zich voorbij laten gaan. Er worden die dag verschillende activiteiten voor de leerlingen georganiseerd. Zo gaan klassen naar een museum, bezoeken ze Foroxity of krijgen ze een gastspreker in de klas. Voor school zullen authentieke militaire voertuigen geplaatst worden die door leerlingen en geïnteresseerden (dus ook van buiten school) bezocht mogen worden. De dag zal worden afgesloten door een toespraak van wethouder Van Rijswijk, gevolgd een lezing van gouverneur Bovens.

Lees hier het volledige artikel van Sittard-Geleen Nieuws, 8 september 2019

< Terug naar nieuwsoverzicht